wykonanie: EMLOGIC tworzenie stron internetowych

Imprezy integracyjne, imprezy dla firm, pikniki firmowe Warszawa

Tu jesteś:

Imprezy integracyjne, imprezy dla firm, pikniki firmowe Warszawa

O firmie

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Fabryka Cudów od lat zajmuje się profesjonalną organizacją róznego rodzaju Eventów. Organizujemy imprezy szkoleniowe, imprezy integracyjne i teambuildingowe, szkolenia, pikniki firmowe.
Zajmujemy sie kompleksowym tworzeniem projektów konferencyjnych.
Pracowliśmy przy produkcji programów telewizyjnych, teledysków oraz reklam.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia psychologiczne, motywacyjne i biznesowe. Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz rezerwowniem obiektów hotelowych oraz konferencyjnych, na terenie całej Polski.

Proponujemy indywidualne podejście do każdego projektu, ciekawe i oryginalne pomysły.

Organizujemy eventy wieczorne i imprezy tematyczne ze scenariuszem, pracujemy ze znanymi Dj'ami i konferansjerami.

Opracowując projekt imprezy, bierzemy pod uwagę cele, specyfikację firmy oraz grupy docelowej, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom klienta i osiągnąć zamierzony efekt wydarzenia.

Posiadamy nie tylko wieloletnie doświadczenie, w organizacji wyjazdów szkoleniowych, poparte referencjami, ale także zespół świetnie wyszkolonych instruktorów i szkoleniowców. Posiadamy bardzo duży zasób własnego, najwyższej jakosci, certyfikowanego sprzętu do imprez integracyjnych, imprez teambuildingowych, szkoleń i imprez tematycznych.

Mamy dla państwa bardzo bogatą ofertę imprez integracyjnych, programów teambuildingowych oraz eventów wieczornych, w trakcie których odbywają się również zajęcia integracyjne i konkursy, wplecione w tematykę i scenariusz imprezy.

Szkolimy w zakresie nurkowania, wspinaczki i alpinizmu, pierwszej pomocy medycznej a ponadto spełniamy wszelkie inne oczekiwania naszych klientów.

Celem Fabryki Cudów jest wszechstronna pomoc w organizowaniu szkoleń, imprez integracyjnych, oraz imprez firmowych w niekonwencjonalny, oryginalny a zarazem wysoce fachowy sposób.
Stawiamy sobie za cel, aby wyjazdy szkoleniowe, organizowane przez nas, pozostały w pamięci uczestników i przyniosły trwały wymierny rezultat.

Nasz Team stanowią trenerzy i psychologowie, instruktorzy sportów, instruktorzy pomocy przedmedycznej. Ludzie od wielu lat związani z integracją, szkoleniami teambuildingowymi oraz szeroko rozumianym Eventem.

Dzięki tym doswiadczeniom, wiemy jak połączyć nowe ciekawe doznania ze szkoleniem i świetna zabawą.

Nie powielamy schematów, a program imprezy firmowej czy imprezy integracyjnej szyjemy na miarę potrzeb i oczekiwań Państwa firmy.

Każdorazowo, korzystamy z naszych autorskich programów teambuildingowych, wielu sprawdzonych elementów i scenariuszy.

Konstruujemy wydarzenie pasujące do Waszej firmy, charakteru jej działalności, przekroju pracowników oraz celu jaki stawiacie. Dostarczamy sprzęt i technologie, ale prawdziwy potencjał drzemie w Was samych. Pozostaje go tylko wydobyć, uaktywnić i odpowiednio wykorzystać.